PolskiAngielski
wyszukiwanie zaawansowane
1 » Etykiety poliestrowe2

Etykiety poliestrowe

Oferta specjalna

Pragniemy Państwu przedstawić atrakcyjną ofertą na etykiety poliestrowe. Poniższe elementy oferujemy w specjalnej cenie. Wycena jest indywidualna. Wycinamy niestandardowe rozmiary oraz wzory według projektu klienta. 

Przedmiotem oferty są następujące rodzaje etykiet:


Materiał, z którego wycinane są elementy to folia poliestrowa, pojedynczo powleczona silikonowym klejem samoprzylepnym. Taśma jest laminowana, a tarcze rotacyjne są wycinane na specjalnie opracowanej wkładce fluorosilikonowej. Etykiety poliestrowe zalecane są do malowania proszkowego, powlekania cieczą, powlekania elektronicznego, anodowania i galwanizacji. Tarcze wytrzymają temperaturę 400 ° F (204 ° C). Wysokiej jakości materiał nie pozostawiają resztek po usunięciu i uwolnią się w jednym kawałku bez obkurczania.

DANE TECHNICZNE
Kolor: Zielony
Materiał: Poliester
Rodzaj kleju: Silikon
Grubość nośnika (materiału): 50 µm
Grubość kleju: 35 µm
Całkowita grubość: 85 µm
Moc klejenia/stal: 7,7 N/25 mm
Wydłużenie przy zerwaniu: 20 %
Odporność na temperaturę: Max. 204° C

 

Wycinanie niestandardowe

Etykiety wycinane są świetne, ponieważ można je wykonać na zamówienie, aby zamaskować komponenty, które mają powierchnie o różnych rozmiarach i kształtach np.: blok silnika. Etykiety wycięte pod konkretny projekt zmniejszają ilość czasu poświęcanego na szukanie odpowiedniego elementu maskującego. Zapewniają one również, że żadna powierzchnia wymagająca maskowania nie zostanie zapomniana, ponieważ każdy zestaw może być wykonany z dokładną ilością wycinanych sztuk na komponent, który pokrywasz.Wykrojniki są wyciętymi kawałkami taśmy maskującej, które są dokładnie dopasowane do rozmiaru i kształtu obszarów powierzchni wymagających maskowania. Nie będziesz już musiał używać noża do cięcia taśm w celu dopasowania. Wykrojniki są produkowane zgodnie z Twoimi potrzebami (rozmiar, kształt), zapewniając dokładniejsze maskowanie do procesu lakierowania.

 


UWAGA: Wszystkie podane dane wynikają z przeprowadzonych testów, co nie wyłącza obowiązku wypróbowania produktu w istniejących warunkach na miejscu, u użytkownika, oraz pod względem jego indywidualnych potrzeb i wymagań.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl