PolskiAngielski
wyszukiwanie zaawansowane
1 » Alternatywa dla pistoletów na klej w laskach2

Alternatywa dla pistoletów na klej w laskach

Klejenie przy wykorzystaniu pistoletu na klej topliwy MS 200 bez sprężonego powietrza.
 
altPrzemysł opakowaniowy wykorzystuje bardzo często pistolety do klejenia na gorąco na klej w laskach. Alternatywą dla tego typu rozwiązań jest klejenie na klej w granulacie. Klejenie klejem topliwym rozwiązuje wiele problemów na różnorodnych płaszczyznach zastosowania, ze względu na fakt możliwości sklejania różnych podłoży.
 
Technikę klejenia na gorąco o najróżnorodniejszej mocy klejenia wykorzystuje się do mocowania na czas krótki jak i na stałe.
 
Zamykanie opakowań, sklejanie stojaków reklamowych, montaż wypełnień wewnętrznych, klejenie elementów ozdobnych opakowań czy tekturowych stoisk sklepowych, mocowanie palet na czas transportu, to tylko kilka przykładów zastosowania techniki klejenia klejami topliwymi.
 
Pistolety firmy Reka MS 200 bez konieczności zasilania sprężonym powietrzem są poręczne i szybkie oraz można w nich używać wszystkich dostępnych na rynku form kleju – najczęściej w formie granulatu.

Dzięki temu użytkownicy i fachowcy maja szeroka gamę możliwości zastosowania w odniesieniu do zakresu zastosowania a także na wybór materiałów do klejenia. Duża pojemność zbiornika na klej zapewnia doskonałe fazy produkcji i minimalizuje czas przestoju podczas produkcji.
 
Poczynając od trwałego kleju topliwego w formie poduszeczek do korzystnych cenowo granulatów można w MS 200 stosować każdy rodzaj kleju na gorąco. Pistolet MS 200 marki Reka jest perfekcyjnym narzędziem dla każdego, kto dotychczas pracował z klejem w laskach jako przejście do profesjonalnej techniki klejenia a w szczególności dla projektów o specjalnych wymaganiach.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl