PolskiAngielski
wyszukiwanie zaawansowane
1 » Klejenie na gorąco w drukarniach2

Klejenie na gorąco w drukarniach

Tam gdzie automatyka nie pomoże.

alt

Klient zamierza podarować swoim najważniejszym partnerom handlowym na organizowaną imprezę bilety w ekskluzywnej kopercie, której wykonanie jest bardzo pracochłonne. Koperta miałaby być wykonana z wielu elementów klejonych ale nie pozostawiających śladów po klejeniu. Wyzwaniem jest ilość: klient potrzebuje tylko 100 egzemplarzy. Automatyczne przygotowanie kopert z powodu skomplikowanego klejenia nie jest opłacalne.
 

I tu znajdą zastosowanie pistolety do klejenia na gorąco marki Reka.
 

Dzięki prawie 40-letniemu doświadczeniu na rynku Reka jest znana na całym świecie jako specjalista w dziedzinie pistoletów z wykorzystaniem klejów topliwych. Specjalne zaproszenia, informacje, wzorce ale także grzbiety książek czy stojaki reklamowe itp. można wykonywać sklejając elementy za pomocą pistoletów Reka.
 

Technika klejenia Reka zapewnia szybkie i korzystnie cenowo wykonanie pracy. Klejenie pistoletami Reka, polecane jest do krótkich serii produkcyjnych, dokonywania napraw oraz do przeprowadzania testów.
 

Dla branży poligraficznej proponuje się w szczególności dwa rodzaje pistoletów:
 

„MS 200“ funkcjonuje całkowicie bez sprężonego powietrza i dlatego można kleić w miejscu, gdzie  znajduje się przedmiot obrabiany. Różnorodne głowice i możliwość zastosowania wielu materiałów do klejenia powodują, że ten sprzęt jest wielozadaniowy. A specjalnie nadaje się do krótkich serii produkcyjnych i przygotowywania ręcznych wzorców.
 

„TR 60 LCD“ ma możliwość natryskiwania kleju i dzięki temu wyśmienicie nadaje się m. innymi do produkcji stojaków reklamowych. System natrysku kleju daje efekt dwustronnej taśmy klejącej, także na dużych powierzchniach. Poza tym sprzęt można wykorzystywać do klejenia czasowego np. przyklejanie reklamowych płyt DVD, wizytówek, próbek na arkuszach czasopism.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl