PolskiAngielski
wyszukiwanie zaawansowane
1 » Kontakt2

Kontakt

   Brennpol Sp. z o.o.
   ul. Łąkowa 1A
   PL 05-822 Milanówek

 

tel.: +48 22 724 58 06
tel.: +48 22 724 58 07
GSM: +48 604 900 706
brennpol@brennpol.com.pl

 
Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem poniższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem danych jest firma Brennpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Milanówku przy ul. Łąkowej 1A. (kontakt pod ww. adresem, adresem poczty elektronicznej: brennpol@brennpol.com.pl, numerem telefonu: (+48) 22 724 58 06 oraz 600 900 706 - opłata jak za połączenie standardowe - wg. cennika właściwego operatora). Skorzystanie z formularza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem polityki prywatności i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące produktu zapraszamy do skorzystania z formularza. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytanie w najkrótszym możliwym terminie.

 

Treść wiadomości:

E-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl